Ruba Yapı A.Ş.

Vizyon Misyon

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, Winsa markası altında tüketicinin kullanımına ve mekânlara hitap eden donanımlarımızı, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek ürün ve kusursuz hizmetimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Şirketimizi değerli kılıp güçlendiren tüketicimizin ve ekip çalışmalarımızın birliği ile PVC sektöründe liderliği hedefleyen uluslar arası bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Ürünlerimizi müşterilerimize, karşı dürüst ve güven ilkeleri içinde sunarız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti öncelikli görevimiz olduğunu bilip, istekleri doğrultusunda iş yapabilmek için onları doğru anlamaya özen gösteririz. Bu davranış ilkemiz en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri bir ortamın oluşmasınız sağlar.

Çalışanlarımızın Mutluluğu

Çalışanlarımızın kusursuz hizmet sunabilmeleri için gerekli koşullar yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere kaşan çalışanlar oluştururuz. Ortaya çıkan değerleri mutluluklarını göz önüne alarak, ayrım gözetmeksizin adaletli olarak dağıtırız.

Kalite Odaklılık

Firmamızın uzun süreli varlığını korumak ve yarattığı ekonomik değerleri artıra bilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olabilmek için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanır sürekli gelişme ve mükemmellik modern çalışma prensibi olarak kabul ederiz.

Çevreye ve Topluma Saygı

İnsana, doğaya ve çevreye saygılı olup toplumumuza hizmet ederek katkıda bulunuruz.

WhatsApp

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Nuri Erim
Nuri Erim

Satış Sorumlusu

Müsait

Müsait Değil

Tuncay Korkmaz
Tuncay Korkmaz

Satış Sorumlusu

Müsait

Müsait Değil

Ekrem İLDEMİR
Ekrem İLDEMİR

Satış Sorumlusu

Müsait

Müsait Değil

Ali Kılıç
Ali Kılıç

Satış Sorumlusu

Müsait

Müsait Değil